Fusiomed


Kto jest idealnym kandydatem do zabiegu FusioMed?

Idealnym kandydatem do zabiegu FusioMed jest osoba dotknięta poluźnieniem i zwiotczeniem skóry, która chciałaby poddać się liftingowi twarzy.

Zabiegi na twarz

FusioMed jest spektakularnym zabiegiem odmładzającym, o udowodnionych klinicznie rezultatach. W efekcie nieinwazyjnego zabiegu skóra zostanie widocznie napięta, zmarszczki wypełnione, a kontury twarzy podniesione.

W efekcie zabiegów FusioMed osiągane są następujące rezultaty:

  • lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła
  • pogrubienie skóry w okolicy oczu oraz lifting górnej części policzków
  • napięcie skóry i zmniejszenie porów w obrębie środkowej części policzków
  • zmniejszenie zwiotczenia wzdłuż linii szczęki, podniesienie konturów twarzy
  • naprężenie skóry szyi oraz minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek na szyi

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg FusioMed na twarz trwa ok. 60 minut, w zależności od powierzchni poddawanej zabiegowi oraz kondycji skóry.

Ile zabiegów jest potrzebnych?

W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń, pojedyńczy zabieg FusioMed przyniósł efekty głęboko satysfakcjonujące wielu klientów. Najczęściej sugeruje się odbycie od 4 do 10 sesji.

Zabiegi na ciało

Dzięki wszechstronności i szerokiemu spektrum osiąganych efektów, szczególnie w zakresie walki z cellulitem, miejscową otyłością oraz poluźnieniem tkanek, aparat FusioMed również w zakresie zabiegów na ciało został nazwany przez jego użytkowników sprawcą rewolucji estetycznej!.

Jakie efekty przynosi zabieg FusioMed na ciało?

  • mechaniczne: mikro-masaż, ograniczenie zwłóknienia tkanek, poprawa metabolizmu komórkowego, poprawa przepuszczalności błon komórkowych
  • termiczne: zwiększenie cyrkulacji krwi i limfy oraz poprawa metabolizmu komórkowego
  • chemiczne: rozbijanie złożonych cząsteczek, przemiana toksycznych związków w proste produkty chemiczne, sprzyjając ich z metabolizowaniu

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg FusioMed na ciało trwa od 60 do 120 minut, w zależności od zastosowanych technologii oraz od obszaru poddawanego zabiegowi.

Ile zabiegów jest potrzebnych?

Liczba sugerowanych sesji zabiegowych zależy od indywidualnych cech pacjenta. Zazwyczaj dla stabilnie trwałych efektów zaleca się serię od 4 do 10 sesji zabiegowych z częstotliwością co 10-21 dni.