Laxandre jest propozycją dla świadomych siebie i swoich potrzeb. To tu można znaleźć wytchnienie od pędu codzienności, a specjaliści zadbają o twarz i ciało oraz doskonałe samopoczucie. Laxandre posiada swój unikalny sposób na wydobycie naturalnego piękna. Przede wszystkim holistyczne podejście do człowieka i synergia działania. Dlatego każdy zabieg poprzedzony jest indywidualną diagnozą potrzeb i możliwościami dla klienta. Podczas rozmowy specjaliści zawsze pytają o styl życia i oczekiwania.
Pozwala to stworzyć spersonalizowany plan, złożony z precyzyjnie dobranych zabiegów.

Celem zawsze jest dążenie do zadowolenia i znakomitego samopoczucia klientów. Tylko tyle potrzeba, by ciało znów imponowało sprężystością i energią. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie wyjątkowe miejsce, w którym możesz poddać się magii zabiegów
odmładzających, relaksujących, odchudzających i upiększających. A dodatkowym atutem są gabinety wypełnione dźwiękami leczącej duszę muzyki które ukoją i wprowadzą w fantastyczny nastrój najbardziej zabieganego klienta.

Oferujemy wyjątkowo szeroki wachlarz usług kosmetologicznych z zakresu kosmetologii profesjonalnej.

Strefa Piękna Laxandre wyposażona jest w najnowocześniejszą aparaturę medyczną BIOTEC ITALIA w zakresie odnowy biologicznej skóry, liftingu i ujędrniania, wyszczuplania, modelowania sylwetki, likwidacji oznak starzenia, usuwania przebarwień i innych niedoskonałości, a nawet leczenia niektórych schorzeń.

Posiada profesjonalne kosmetyki RENLIVE przeznaczone dla gabinetów kosmetycznych i odnowy biologicznej. To nie tylko bazy do użycia przed lub po zabiegach wykonywanych urządzeniami BIOTEC, ale również preparaty niezależnie wykorzystywane w zaawansowanych terapiach bez użycia aparatury.

Kontynuacją jest również ekskluzywna marka REJUVE. Sprzymierzeniec nie tylko w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową, ale absolutna jedwabistość gładkość, miękkość i elastyczność skóry. W naszych gabinetach posiadamy także bogatą ofertę zabiegową i sprzedażową.

Właścicielka salonu kieruje sie w myśl zasady:
„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” – Konfucjusz